Hamann si posvítil na BMW M2, zvedl výkon na 420 koní + video

Autor: Pavel Srp - 15. 11. 2016


Hamann má s úpravami vozů dlouholeté zkušenosti, není tedy divu, že se pustil i do BMW M2 a jeho výkon zvedl o vcelku slušných 50 koní. Jeho design je nyní také o poznání divočejší.

A začneme designem, výkony si necháme na později. Úpravce na to šel decentně, přesto důkladně. Přední nárazník dostal nový spoiler, který prodlužuje nárazník více k zemi, upravil masku chladiče a přidal mračítka světel. Při pohledu zepředu je teď M2 mnohem nasupenější. Na boku vyniknou nové „M“ mřížky v blatnících, jakož i nástavce prahů. Při bočním pohledu však nejvíce upoutají výrazná, modře lakovaná kola z dílny úpravce. Jde o kousky Hamann Anniversary Evo. Zadní části nemůže chybět spojler, ale ani difuzor z nerezovými koncovkami výfuku. Celou designovou proměnu korunují zatmavená zadní světla.

 

To zásadní se však odehrávalo pod kapotou. Řadovému přeplňovanému šestiválci totiž přibylo 50 koní a 65 Nm, celkem se tedy po úpravě může pochlubit 420 koňmi a 530 Nm. Díky tomu se zrychlení z 0 na 100 km/h zkrátilo o 0,1 sekundy a je otázkou jen 4.3 sekundy. A ten zvuk…

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru