Gumball 3000 se přesunul na Ibizu a to ve velkém party stylu – video

Autor: Anina Russová - 9. 6. 2014


Letošní závod Gumball 3000, kterému se také přezdívá milionářská rallye, je v plném proudu a před pár dny se z Ameriky přesunul do Evropy, konkrétně na ostrov Ibiza. I když tahle akce není o tom dojet první, ale spíše o tom vůbec dojet – a pokud možno za střízliva – o superrychlá a superzajímavá auta tu nouze není.

gumball-letadlo-ibiza-video

Nechybí tu Rolls-Royce polepený sametovou fólií, Bugatti Veyton rappera Xzibita, obrovský exkluzivní Brabus B63S 700 6×6 nebo třeba Ferrari F12 Berlinetta. A Xzibit není jedinou hvězdou, která si užívá tuhle show na kolech. V posádce narazíte na rapperku Eve, muzikanty Jay-Z a Tinie Tempah, herečku Daryl Hannah známou z filmu Kill Bill a nebo třeba světového DJ Davida Guettu. Ten seznam VIP lidí je nekonečně dlouhý. Na web se před pár dny dostalo video, kde si tahle skupinka užívá dlouhého letu z New Yorku na Ibizu. Nechybí soukromé letadlo, krásné sexy letušky a hlavně spousta dobrého pití.

Podívejte se na párty ve vzduchu plnou známých lidí, kteří čas od času také potřebují vypnout a užít si trochu života. Gumball 3000 není jen o těch super autech, ale také o zábavě. A té si na slunné Ibize užijí více než dost. :)

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru