Gumball 3000 v plném proudu a první účastníci trošku pozlobili maďarskou policii

Autor: Anina Russová - 10. 7. 2017


Když už někdo vyráží na „závod“ Gumball3000, musí být jasné, že sem tam trošku potrápí policisty. Nic se nemá přehánět, ale síla akce prostě některé účastníky čas od času strhne. Neuhlídal se ani Josh Cartu, který sedlá bílé Ferrari LaFerrari Aperta.

Ano, je to ten člověk, kterému bylo LaFerrari Aperta předáno jako jednomu z prvních. Není se čemu divit, Josh je totiž automobilovým závodním jezdcem, který je značkou Ferrari snad i odkojen.

Ale byl to právě on, kdo se nechal akcí unést a v centru Budapešti dal svému autu pořádně zabrat. Přímo uprostřed rušné silnice prostě zablokoval provoz a vyrobil donutů. Samozřejmě to neušlo místní policii, ale jestli čekáte, že měl průšvih, pak se mýlíte.

Policie Joshe v klidu a pohodě prostě jen požádala, aby podobné vylomeniny raději dělal na místním náměstí. Že bude lepší, když bude silnice, kde zrovna vyvádí, bezpečně průjezdná.

Na jednu stranu je takový přístup vlastně fajn. Jak vidno, policie v Budapešti umí být v pohodě a vše vyřešit s jistou grácií. Zajímalo by nás ale, jestli by tak ohleduplní byli i v případě nějakého mladíka ve starém BMW, který by podobné psí kusy zkoušel jen tak. Třeba v pátek večer…

Mimochodem, asi vůbec první nehoda Ferrari LaFerrari se odehrála také v Budapešti, vzpomínáte?

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru