Goodwood Revival 2012 – fotogalerie

Autor: Anina Russová -   18. 9. 2012


Goodwood Revival je akce, která, bohužel, u nás nemá obdoby. Je pravda, že s veteránskými srazy se u nás roztrhl pytel a většina z nich je opravdu povedená (jako například víkendový sraz na zámku Berchtold), ale stále jim „něco“ chybí. A přesně to „něco“ bylo k vidění na setkání Goodwood Revival 2012.

Značky jako Ferrari, Jaguar, Alfa Romeo, BMW a mnoho dalších, o kterých jste možná ani neslyšeli, tu byly v hojném zastoupení. Všechny zúčastněné vozy se datují od počátku automobilismu až do zhruba 60. let 20.století. V paddocku měli návštěvníci možnost poslechnout si motory automobilových dědečků, jež jsou v takové kondici, kterou jim může závidět leckterý nový vůz.

A protože ne každý se rád jen kochá krajinou při klidné jízdě, své zastoupení tu měly i vozy s pořádným závodnickým kořínkem. „Závoďáky“ zde zastupovaly skvosty jako Ferrari 250 GTO, klasické závodní vozy Auto Union a dokonce taková perla jako Mercedes-Benz Silver Arrows Grand Prix.

Podívejte se na fotografie a nechte se na chvilku přenést od starostí všedních dní do dob dávno minulých, do dob kdy auto bylo opravdu potřeba řídit a řidičům bylo potřeba se klanět. :)

Zdroj: GTPIRIT:1+2/-AR-

Štítky: , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *