Fotoreportáž IAA Frankfurt 2013, díl 4.: Renault, Dacia, Peugeot a Citroën

Autor: Pavel Srp - 12. 9. 2013


Na letošním frankfurtském autosalonu samozřejmě nemohly chybět ani francouzské automobilky. Ve čtvrtém díle reportáže z Frankfurtu se podíváme na stánky automobilek Renault, Dacia, Peugeot a Citroën.

Renaultův stánek byl ve znamení sportu, konceptů a elektřiny, respektive elektrického pohonu. Novinky byly zastoupeny modely Captur (toho mimochodem tento týden testujeme :) ), novým Cliem Grandtour nebo faceliftovaným modelem Mégane.

Na druhé straně šlo o vystavené, tedy lépe řečeno na zdi pověšené monoposty formule, rychlý hot-hatch Mégane R.S. nebo zběsilý počin Twizy Renault Sport F1.

Dacia předvedla mimo jiné faceliftovaný Duster.

Peugeot měl novinek o poznání více. Kromě faceliftů rodinných modelů 3008 a 5008, se výstavní plocha blýskala naleštěnými vozy nové generace 308 doplněnými o sportovní derivát 308 R, jemuž sekundovaly závodní dvě-stě-osmičky. Pomyslnou třešničkou na dortu byl koncept Onyx, který byl k vidění už na loňském autosalonu v Paříži.

Ani Citroen nezůstal pozadu. Koncept Cactus, nový Citroen C4 Picasso, DS3 Cabrio, ale i DS3 Cabrio Racing… :) A mnoho dalšího, však se v galerii podívejte sami! ;)

[nggallery id=2505]

-PS-

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru