Fotbalisté Arsenalu se trumfují, kdo s Citroënem C4 Cactus zaparkuje lépe – video

Autor: Anina Russová - 1. 12. 2014


Spojení automobilek a fotbalistů je poměrně časté. Stačí si vybavit Audi R8, které závodilo s hráči AC Milán nebo sexy holky v Giuliettách, kterak v nich hrají kopanou. Na ty holky se alespoň dá dívat… :)

Tentokrát se spojila automobilka Citroën s hráči Arsenalu Aaronem Ramseym, Santi Cazorlou a Dannym Welbeckem, kteří se postavili proti dámskému zastoupení Arsenalu a společně se pokusili stát se v modelu C4 Cactus šampiony v parkování. Citroën tak rozjel novou hru, kterou by rád rozšířil i mezi své fanoušky. Všechna videa a fotky, které byste rádi ke hře připojili, je potřeba označit na sociálních sítích hashtagem #ParkingHero a můžete se s ostatními – i s profi fotbalisty Arsenalu – začít trumfovat v tom, kdo a jak zaparkuje. :)

A proč právě C4 Cactus? No, uznejte sami, že lépe vybavené auto pro městské parkování vybrat asi nelze. Speciální ochranné prvky označované jak Airbumb, které hlídají ty nejcitlivější části karoserie opravdu fungují a už brzo si u nás budete moci přečíst redakční test právě tohoto jedinečného vozu.

Štítky: , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek