Fisker Thunderbolt: Aston Martin Vanquish v novém kabátku

Autor: Jan Karlík - 17. 3. 2015


Henrik Fisker, člověk, který měl velké plány na vlastní automobilku snů, soustředí své síly jinam. Původní plán o nové luxusní automobilce Fisker Automotive se rozpustil jako pára nad hrncem a po krachu značky se její zakladate vrací k tomu, co mu jde nejlépe. Radikální přestavby sériových vozů.

S jeho počinem v podobě úžasného Fordu Mustang, jste se již na našich stránkách mohli setkat. Z našeho pohledu to byla trefa do černého a ani jeho další model – Fisker Thunderbolt nevypadá vůbec zle. Co se pod Fiskerovým kabátkem skrývá asi nebude těžké uhádnout. Prozatimní studie s možností výroby extrémně limitované edice ve svých útrobách uschovává Aston Martin Vanquish. Došlo k jeho překarosování, přední část nese ostřejší rysy, boční linie je poměrně věrná originálu a zadní část je od C sloupku předělaná nejvýrazněji. Fisker si vzal pod taktovku také nový design 21″ litých kol a celý automobil poslal o 15 mm k zemi.

Kabina se také dočkala úprav. Nové kožené čalounění vzniklo ve spolupráci s italskou firmou Natuzzi, která také pomáhala s kompletací interiéru. V modelu Thunderbolt nově naleznete odkládací přihrádku pro dvě lahve šampaňského. Protože se v tomto interiéru máte cítit nejen luxusně, ale také moderně, přibyla zde 12″ obrazovka od firmy Panasonic, díky níž budete moct ovládat veškeré nastavení vozu.

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru