Ferrari F40 dělá donuty – video

Autor: Anina Russová - 14. 5. 2013


Asi se shodneme na tom, že vozy automobilky Ferrari jsou extrémně rychlé a také extrémně drahé. To ale některé jejich majitele rozhodně neodradí od toho, aby s nimi dělali doslova psí kusy. Přiznávám, že některé kousky jsou podle mého už trochu moc, ale o to možná právě jde. Jen si vzpomeňte na driftující Ferrari Enzo po polních cestách nebo přetahující se dvě F50. Na to reagovala většina lidí stejně nechápavě jako já. :)

Teď tu máme další video s Ferrari v hlavní roli. Tentokrát jde o jedinečnou F40, kterou měli nedávno čestí fanoušci možnost spatřit v Praze na vlastní oči v servisu. My jsme vám ji zpostředkovali alespoň na videu, její zvuj je prostě omračující!

Jenže auto je od toho, aby se s ním jezdilo! Na přiloženém videu si majitel jiné F40 prostě a jednoduše užívá syrovost a sílu tohoto krásného vozu a pro úzký okruh publika udělá na silnici pár donutů. Jen nevím, jestli bych s autem, které má hodnotu zhruba 16 milionů korun takhle vyváděla. Já jsem asi holt přecitlivělá. :) Ale ono asi V8 o objemu 2,9 litru s dvěma turby a výkonem 471 koní prostě rádo svádí k blbostem. :)

-AR-

Štítky: ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek