Falešný ruský policista a přepadení za bílého dne – video

Autor: Anina Russová - 28. 7. 2015


Já nevím, kam se tenhle současný svět řítí. A je mi vážně smutno, když vidím, co všechno se děje. Nebojte, nebudu rozebírat ani politiku ani uprchlíky, ale svým způsobem pro vás máme varování před návštěvou Ruska. Tahle země není zrovna dvakrát dobrým tipem na dovolenou, o tom asi žádná. Místní jsou na silnicích šílení a ani chodci nejsou nejspíš úplně při smyslech. Prý to jediné, co tam opravdu stojí az to, je tamější kuchyně. Ale mezi námi, po té, co jsme zhlédli následující video, si jsme jistí, že my v žádném případě do téhle destinace nevyrazíme.

Už jednou jsme vám ukazovali video, kde za bílého dne na poměrně frekventované ulici přepadli maskovaní ozbrojenci řidiče SEATu Leon. Tehdy nám opravdu nebylo z pohledu na celou situaci moc dobře. Ale pořád to jsou zakuklenci, od kterých tak nějak víte, co čekat. Ale co když vás zastaví chlápek oblečený jako policista? Co uděláte? U nás prostě zastavíte a čekáte kontrolu. Jenže v Rusku je možná lepší šlápnout na plyn a zmizet. Důkazem je zážitek řidiče, který na svoji kameru vše natočil. Zastavil ho na pohled normálně vypadající policista. Ano, možná mohlo být zvláštní, že jede v civilním autě s dost tmavými skly, ale v Rusku snad i policie jezdí vším, co se hýbe. Po chvilce, kdy řidič čekal kontrolu vyskočili z „policejního“ auta dva chlapíci, kterým do tváře zrovna dvakrát vidět není, přiběhli z boku k autu a řidiče o vše obrali. Myslím, že může být rád, že mu zůstalo alespoň to auto.

A přesně takhle to podle mého bude vypadat na všech silnicích za pár let. Bohužel je otázkou času, kdy ti, co dnes odchytávají řidiče na našich dálnicích a chtějí jim prodat falešné zlato a parfémy, zjistí, že to jde i jinak. Snad se toho jen tak nedožijeme…

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru