Facebooková stránka o těch, co nemají rádi Toyotu Prius, vás pobaví

Autor: Anina Russová - 24. 8. 2015


Uvedení Toyoty Prius na trh znamenalo malé zemětřesení. Byl to první hybrid, který v Japonsku světlo světa spatřil už v roce 1997, v Evropě pak o tři roky později. I když šlo o takovou malou revoluci, společně s jeho obdivovateli se stejně rychle vyrojili i jeho odpůrci a ti, kteří si z něj rádi dělali „dobrý den“.

toyota-prius-4

Toyota Prius je prostě víc vidět, i díky vzhledu. Není proto nic divného na to, že se na sociálních sítích sem tam objeví stránka, která dáví dohromady ty, kteří nemají rádi to či ono. A existuje samozřejmě i fanouškovská stránka, kde si lidé dělají legraci z Priusu.

toyota-prius-3

Ale nečekejte nějaké urážky nebo nadávky. Lidé z celého světa se tu potkávají, aby na fotkách, které sem dávají, poukázali na to, že řidiči Priusů jsou prostě občas tupci. Zásadně překáží v levém pruhu, své hybridy používají jako stěhovací auta a neustále někde zdržují provoz. Abyste nás chápali, rozhodně nejsme příznivci nějaké nenávisti nebo urážení, ale tohle je poměrně vtipná a neškodá forma toho, jak vyjádřit nad něčím nechuť. :)

toyota-prius-2

Tak se hezky bavte a třeba se k přispěvovatelům přidáte také. :)

toyota-prius-1

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru