Exkluzivní podzemní garáž za 5 milionů dolarů – video

Autor: Pavel Srp - 4. 7. 2014


Přiznám se, že tomuto člověku, majiteli garáže z videa, nepokrytě závidím. Poměrně často totiž řeším problém, kam se svými auty. Každou chvíli se někde objeví nějaké nové auto, které bych nutně potřeboval koupit, ale garáží je málo a na ulici to stát nemůže.

Chlapík z videa, Tom Gonzales, je softwarový inženýr a u jezera Tahoe v americkém státě Nevada si pořídil nejen luxusní dům, ale k tomu ještě exkluzivní garáže!

Video začíná poměrně nevinně. Moderátor pořadu spolu s Tomem stojí u domu a prohlížejí si čtveřici garážových vrat. Po několika úvodních slovech se jedny z vrat otevírají a Tom nás nechá nakouknout dovnitř. Stojí tu desítky motorek. Na některých z nich Tom ani nikdo jiný nikdy nejel. I když jsou pár let staré, vlastně jsou úplně nové.

To ovšem není to, kvůli čemu vám tohle video chci ukázat. To přijde až potom. Tím hlavním je totiž obrovský výtah, který prý bez problémů zvedne najednou dvojici nákladních aut a obytný vůz bez toho, aniž by se jeho chod byť jen zpomalil. Sami se o tom můžeme přesvědčit ke konci videa, když na něj najede velký obytňák. Výtahem se dá dostat do obrovské garáže, kam se prý vejde na 40 aut. A taková perlička na závěr, jedno spuštění toho obrovského výtahu vyjde na 25 dolarů.

Jen ten výběr aut…. :(

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek