Je neuvěřitelné kolik možností mají dnes bohatí lidé k tomu, aby se nějak odlišili. Můžete sice mluvit o tom, jestli je to správné, když je část zeměkoule buď ve válce nebo trpí hladomorem, ale ruku na srdce, kdo z nás by se – mít tu příležitost – choval jinak? 🙂 A pokud náhodou tu příležitost máte, pak vám teď ukážeme jednu z velice zajímavých možností, jak za jednu malou věc utratit opravdu velké množství peněz.

Když už jsme si mysleli, že Ford Kuga obalený do opravdových diamantových šatů je fakt moc, přišlo ještě něco víc. To je nabídka jedné německé společnosti, která na zakázku vyrábí exkluzivní a drahé klíče k autům. Jsou to vlastně spíše šperky, které by vzhledem ke své ceně měly být uložené někde v sejfu. Prakticky jakýkoliv klíč od jakéhokoliv vozu chcete vám je tahle společnost schopná vyrobit z platiny, diamantů, všech druhů zlata či dalších drahých kovů a kamenů. Výsledek je fenomenální. Ale to jsou i ceny, které začínají na 46 000 (!!) dolarech, tedy v přepočtu 1 122 400 Kč. Za klíč. Za jeden klíč!

Převedeno do reality to znamená, že si koupíte třeba nový Mercedes a stejnou částku jako za vůz dáte i za nový klíč. 🙂 Firma sice sídlí v Německu, ale její hlavní odběratelé jsou překvapivě (? 😀 ) v Dubaji. 🙂