Exkluzivní garáž bez domu bere dech. Vejde se do ní malá sbírka

Od Anina Russová | 23. 1. 2018


Už jsme viděli hodně zajímavých garáží, které ovšem byly větší či menší součástí neméně zajímavých domů. Tentokrát se k nám ovšem dostala garáž, která je vizuálně takřka dokonalá, ale ten dům ji chybí. Dá se ovšem předpokládat, že dříve nebo později majitel nějaký nechá dostavět. Jen pro něj ta garáž byla nejspíše větší prioritou.

A tomu my rozumíme. Je sice fajn, mít si kde uvařit kávu, ale dívat se přitom, jak vám prší a sněží na vaše auto prostě není nic moc. Když pak máte dost tučné konto, může pojem garáž dostat úplně jiný rozměr a myslíme si, že pak už je úplně jedno, že si to kafe musíte cestou koupit na čerpací stanici.

Majitelem a duchovním otcem tohoto fantastické parkování je Paulo Martins, který garáž postavil doslova na zelené louce. Jde o hodně minimalistickou stavbu, která ovšem pojme několik aut a motocyklů. Užitná plocha je 160 metrů čtverečných, do garáže vedou čtyři samostatné vjezdy a jeden vchod pro pěší.

Kromě aut má majitel v garáži dostatek úložných prostor pro nářadí či čistící prostředky. Vše je dokonale uhlazené čisté a nesmírně elegantní. No, nebudeme lhát. Přesně taková garáž by se nám líbila! A vám?