DS 7 Crossback Présidentiel

Emmanuel Macron si pro svou první „prezidentskou“ cestu zvolil DS 7 Crossback „Présidentiel“ + video

Autor: Tisková zpráva - 16. 5. 2017


Emmanuel Macron si pro svou první cestu ve funkci prezidenta republiky zvolil nový model společnosti DS Automobiles, DS 7 Crossback, který byl veřejnosti představen před dvěma měsíci.

Vůz DS 7 Crossback „Présidentiel“ byl upraven, získal mimo jiné otevírací střechu, aby mohl nový prezident pozdravit Francouze na Champs-Elysées.

Pro značku DS je velkou ctí, že si nový prezident zvolil pro své uvedení do úřadu vůz DS 7 Crossback, který se tak, několik měsíců před uvedením na trh, objeví na veřejnosti. Společnost DS Automobiles, jejímž cílem je ztělesňovat francouzské know-how a inovace v odvětví automobilové výroby, naváže tímto historickým okamžikem na tradici poskytování oficiálních vozů francouzským prezidentům. Vozy DS jsou legendární auta, která v průběhu let poznamenala historii 5. francouzské republiky.

DS 7 Crossback Présidentiel
DS 7 Crossback „Présidentiel“

DS 7 Crossback „Présidentiel“:

  • První DS 7 Crossback na silnici: technici a zruční řemeslníci značky DS vložili to nejlepší ze svého know-how do přípravy tohoto jedinečného prezidentského auta, a to 7 měsíců před datem zahájením jeho prodeje (leden 2018).
  • Auto v inkoustově modré verzi karoserie je opatřeno stahovatelnou střechou na míru a prvky, které určují identitu prezidentského vozu (podpisy „Francouzská republika“, držák standardy…).
  • Interiér vozu je proveden v černé kůži Art Leather (Inspiration Opéra), kterou doplňuje exkluzivní francouzský materiál Toile de Laque, který je dílem Ateliéru Maury.
  • 20palcová kola jsou ozdobena pozlacenými ozdobnými prvky.
  • K dispozici jsou rovněž všechny prvky špičkové technologické výbavy řady DS 7 Crossback. DS Connect Pilot, který otevírá cestu k autonomnímu řízení bez zásahu řidiče, DS Active Scan Suspension, odpružení DS 21. století, které dokáže předvídat nerovnosti vozovky a neustále působí na jednotlivé tlumiče.

DS 7 Crossback „Présidentiel“ bude vystaven v showroomu DS World Paris na adrese 33 rue François 1e v Paříži od úterý 16. května, kde si jej může prohlédnout široká veřejnost.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru