honda-e-frankfurt-11.

Honda zveřejňuje oficiální informace o ceně elektromobilu Honda e na českém trhu. Jde je první produkční elektromobil s bateriemi, který Honda v Evropě představila, a jedná se o další krok značky směrem k její vizi, že 100 % jejích vozů prodaných bude v Evropě v roce 2022 elektrifikovaných.

Ceny modelu v rámci jednotlivých výbav jsou následující:

  • Honda e: 899 900 Kč včetně DPH
  • Honda e Advance – 16″: 976 900 Kč včetně DPH
  • Honda e Advance – 17″: 976 900 včetně DPH

Prodej Hondy e bude realizován prostřednictvím vybraných dealerů v místech největšího prodejního potenciálu, v největších městech, pro které je vůz primárně určen. První vozy se u autorizovaných prodejců Hondy očekávají v polovině roku 2020 a dodávky prvním zákazníkům by měly proběhnout od léta 2020.

Model Honda e byl navržen s důrazem na jednoduchý design a účelnost. Vůz je z profilu charakteristický plynulými, elegantními obrysy; uvnitř se nachází digitální přístrojová deska nové generace přes celou šířku vozu. Ta obsahuje pět displejů a propojený informační a zábavní systém. Díky hladce integrované konektivitě a výjimečné jízdní dynamice dokonale odpovídá požadavkům moderního životního stylu ve městě.

Honda e se představuje na autosalonu ve Frankfurtu