bmw-m-oslava-50_let-logo-auta

Dvouletá holčička chodí po ulici a poznává značky aut. Problém pro ní není ani škodovka

Autor: Radim Plachý - Zdroj: instagram.com - Foto: BMW - 16. 2. 2022


Děti se rychle učí a když je něco baví, dokáží se na tom zaseknout opravdu na dlouho. Jedna malá holčička našla zálibu v autech a pozná je na ulici lépe než většina dospělých.

Pamatujete si, co jste vy nebo vaši sourozenci uměli ve dvou letech? Anebo co ve dvou letech umějí vaše děti? Tahle dvouletá holčička má ráda auta a všechna jejich loga poznává při procházkách po britských ulicích. Úplně v klidu dokáže rozeznat Citroën, BMW, Porsche, Rolls-Royce, ale třeba i škodovku.

Tahle malá slečna se stala hvězdou internetu. Video, v němž se o její zálibě můžeme přesvědčit, nahrála na sociální síť instagram její matka, Brazilka jménem Rafaela Gava.

Štítky: , ,

2 názory na “Dvouletá holčička chodí po ulici a poznává značky aut. Problém pro ní není ani škodovka”

  1. taky mi to přijde divný..každý dítě umí to k čemu ho rodiče vedou.. našemu Honzíkovi nebyly 2 roky, rozezná všechny běžný automobilky a logo škoda pozná i na víku kanálu na návsi a naše dává ještě modely od škody 100 přes formana po yetyho…

  2. Viktor Šťovíček

    Nechci se vychvalovat, ale přesně takový jsem byl v jejím věku a když jsme chodili po městě poznával jsem 90% aut, která jsme potkali, takže mi to přijde trapné aby se tady o tom psalo.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek