Dvě krásky a jeden McLaren MP4-12C – video

Autor: Anina Russová - 10. 3. 2014


Taky na vás leze jaro? Sluníčko dělá divy a holky pomalu, ale jistě odhazují svršky. Řidičům nastávají krušné doby, protože to ohlížení se za hezkou slečnou v minisukni může být dost nebezpečné… :) Teda pokud nemáte všechny ty moderní vymoženosti typu citysafety a podobně… Pojďme se teď na krásné ženy podívat bez toho nebezpečí úrazu.

Dlouho jsme vám neukázali žádné video skvěle stavěných holek na sedačce spolujezdce v nějakém zatraceně silném autě. Až doteď. :) To auto dnes zastupuje McLaren MP4-12C, tedy bestie, kterou si oblíbili i u dubajské policie. MP4-12C pohání motor V8, přeplňovaný dvěma turbodmychadly, který svému řidiči nabízí výkon 459 kW/625 koní. Díky tomu zrychlí z 0 na 100 km/h za 2.9 sekundy, což si vyzkoušeli i dvě sexy modelky. Jsou to Dayanis Garcia a Philomena Andress, které si nejdříve u auta zapózovaly a následně si nenechaly ujít ani nabídku na projížďku.

Nečekejte žádné duchaplné video nebo přehlídku technických detailů jistě skvělého vozu, tohle je prostě odpočinkové, přitažlivé a sexy video. Tyhle dvě krásky ani nemusí nic říkat a garantuji vám, že se do nich zamilujete. Obě jsou krásné a když je doplňuje neméně krásný McLaren, není co řešit. Jaro je tu, bavte se. :)

-AR-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek