Čas od času potřebujeme trošku vypnout. Od nehod, policejních honiček nebo automobilových novinek. To všechno je jistě zajímavé, ale kdo se čas od času nepotřebuje trošku uvolnit? Dnes pro vás proto máme video, u kterého zrelaxujete a přijdete na úplně jiné myšlenky. 🙂

Rosie_Jones-India_Reynolds-sexy-aston-martin-video-2

Hlavními protagonostkami jsou dvě zatraceně sexy kočičky na místě spolujezdce – nejspíše ve voze Astonu Martin V8 Vantage. Obě se účastní – jako takové milé rozptýlení – akce s názvem ModBall Rally, tedy obdoby známějšího Gumball 3000. Letošní ročník ModBall Rally projíždí Londýnem, aby se pak přesunul na Ibizu, kde bude nejen spanilá jízda, ale také monstrózní závěrečná party. No, pokud tam takových milých slečen mají víc, monstrózní je možná slabé slovo.

První z holek se jmenuje Rosie Jones. Tuhle 23-letou krásku objevil časopis Maxim, který její kariéru (založenou na opravdu krásném těle) posunul do nečekaných výšin. Pak už se o ni úspěšně popral FHM. Následovaly soutěže o “No.1 Sexiest Babe”, miliony obdivovatelů jejích předností a spousty a spousty fotek po celém internetu.

Druhá kráska se jmenuje India Reynolds a je jí jen o rok více než Rosie. Téhle kočičce vychází už od roku 2010 vlastní kalendář, spolupracuje s předními pánskými časopisy a ráda se točí kolem drahých a rychlých aut. Často bývá ozdobou mnohých společenských akcí, jejichž pořadatelé se předhánějí v tom, kdo ji uloví.

No, a tyhle dvě krásky nemůžou udělat nic lepšího, než si sednout na sedadlo spolujezdce jen v podprsence, mizerně zapnout pás a užívat si jízdu. A my si můžeme užívat jejich radost. 🙂 Tak příjemnou zábavu.

Rosie_Jones-India_Reynolds-sexy-aston-martin-video-1