V showroomu DS WORLD PARIS se od 21. března koná výstava firmy Swarovski, jejímiž slavnými krystaly je ozdoben koncepční vůz DIVINE DS. Vystaveny budou rovněž šperky umělecké ředitelky značky Swarovski Nathalie Colin a nejnovější modely značky DS, které byly před několika dny představeny na ženevském autosalonu: Nová DS 5 a DS 21 Pallas „model roku 2015“. Výstava potrvá do 10. května.

Výstavní prostor DS WORLD PARIS, který před několika měsíci hostil fotografické studio Harcourt, se nyní pouští na území módy a uvítá firmu Swarovski. Návštěvníci si tu budou moc prohlédnout koncepční vůz DIVINE DS, který je ozdobený slavnými krystaly. Navíc zde bude vystavena kolekce šperků pro jaro a léto 2015 značky Swarovski. A konečně tu po nedávném ukončení ženevského autosalonu budou exkluzivně k vidění poslední novinky značky DS – Nová DS 5 a DS 21 Pallas „model roku 2015“.

DIVINE DS, TECHNOLOGICKÝ KONCEPČNÍ VŮZ V PLNÉM LESKU

Tento koncepční vůz, který byl odhalen v roce 2014 na pařížském autosalonu, v sobě soustřeďuje genový základ značky i její budoucnosti. V modelu, který vznikl v pařížských ateliérech, se spojuje elegance a technologie. Je pro něj typický kompaktní čtyřdveřový tvar velmi ladného stylu, který posilují výrazné grafické prvky. Interiér nabízí zcela nové odvážné uspořádání. Technologický koncept DIVINE DS je opatřen laserovými světlomety, zadním víkem pokrytým malými ploškami, které se zvedají a zvyšují tak aerodynamiku vozu, kamerou přenášející obraz prostoru za vozem do kabiny, zcela digitálním „kokpitem“.

U vozu DIVINE DS se v premiéře objevuje koncepce „Hypertypage“ – nabídka tří různých vzájemně vyměnitelných čalounění, z nichž každé je něčím výjimečné a jedinečné:  „Parisienne Chic“, „Mâle“ a „Fatale Punk“. „Parisienne Chic“ je pozvánkou do světa pařížské elegance, používají se zde materiály z prostředí Haute Couture, verze „Fatale Punk“ ztělesňuje odvážnější dimenzi, interiér je tmavší a více ve stylu glamour. Dominuje zde velmi černá kůže, která působí jako čalouněná a je posetá krystaly. Všechny tyto interiéry jsou v DS WORLD PARIS k vidění.

VÝTVORY NATHALIE COLIN: KOLEKCE JARO/LÉTO 2015

Součástí prezentace firmy Swarovski je i výstava kolekce šperků Jaro/Léto 2015 inspirovaná snovou zahradou. „Příroda byla pro značku Swarovski vždy velmi důležitá. Kolekce Crystal Garden opět potvrzuje naši touhu po modernosti, proto je stylizovaná ve stylu fauny, flóry, hmyzu,… a současně si ponechává ladné a ženské tvary a motivy,“ uvedla umělecká ředitelka Nathalie Colin. Výsledkem je velmi aktuální kolekce plná třpytu a prvků ve stylu glamour, jak je pro firmu Swarovski typické. Současně s touto kolekcí zde budou vystaveny i šaty DKNY, určené pro charitativní aukci ve prospěch boje proti rakovině „The Little Black Dress“, která se konala v New Yorku. Autorkou těchto jedinečných šatů je Donna Karan. Jejich ušití si vyžádalo práci více než dvaceti švadlen, které na šaty našívaly 2600 krystalů Swarovski. Toto nesmírně elegantní dílo si milovníci Haute Couture budou moci exkluzivně prohlédnout po celou dobu akce ve výloze DS WORLD PARIS.

Přečtěte si také:  Peugeot představuje prototyp vozu Hypercar 9X8, okruhový speciál třídy Le Mans Hypercar

Official_Portrait_2_Nathalie_Colin_2014

NOVÁ DS 5 A DS 21 PALLAS „MODEL ROKU 2015“ EXKLUZIVNĚ V DS WORLD PARIS

Hvězdami jarní výstavy v DS WORLD PARIS budou i dva vozy, které byly ve světové premiéře představeny na ženevském autosalonu, jenž před několika dny uzavřel své brány: nová DS 5 a DS 21 Pallas „model roku 2015“.
Nová DS 5, zosobnění značky DS

Návštěvníci DS World budou mít možnost seznámit se s novou DS 5 – vlajkovou lodí značky DS – prvním vozem s novou identitou značky a především novou přední maskou DS Wings, připomínající původní vozy DS. Nová DS5 přináší vyšší statut a výraznější charakter. Pyšní se novou vertikální maskou chladiče s logem DS uprostřed a světlomety s technologií „DS LED Vision“.

Nová DS 5 má všechny atributy současných i budoucích automobilů DS: avantgardní styl, dynamické chování, eleganci, smysl pro detail a „Hi-Tech“ technologie.

Místo řidiče ve stylu kokpitu je opatřeno sedmipalcovým dotykovým displejem nejnovější generace umožňujícím přístup k nabídce služeb mobilního připojení. Zákazník bude mít od začátku na výběr pět výkonných a přitom energeticky úsporných motorů.

DS 21 PALLAS „Model roku 2015“: připomínka historie DS z roku 1955

Tento ikonický vůz, který letos slaví 60 let, patří k odkazu značky DS. Týmy designérského centra DS přepracovaly model DS 21 Pallas ve snaze spojit „odkaz a současnost“. Model tak dostal karoserii v odstínu modrá Encre připomínající odstín zvolený pro uvedení nové DS 5 a interiér v semianilínové kůži Criollo připomínající nejluxusnější verze současných vozů DS.

Comments are closed.