Valentýn je takový zvláštní den, tedy zvláštní především v Americe, kde si na jeho oslavy dost potrpí. I malé děti si tam ve školách povinně musí dávat valentýnky a tvářit se, že mají někoho rády. U nás se naštěstí Valentýn nijak zvlášť neřeší, ale přesto, když se podíváte do obchodů, vybafnou na vás růžové bonboniéry a vše zásadně a jen ve tvaru srdíček.

Ale naštěstí jsou mezi námi i tací, kteří sice Valentým řeší, ale tak nějak po svém. Mezi ty se zcela jistě řadí i chlapík jménem Dan Brockett, který si také říká Turbo Dan neb Officer Dan. Miluje auta a ze všeho nejvíc drifty. Ale také miluje svoji partnerku, takže když přemýšlel, jak tyhle dvě své lásky nějak propojit a jak vlastně na toho Valentýna vyzrát a udělat radost nejen slečně, ale i sobě, přišel na spásný nápad.

Zapojil do něj kamaráda, který koupil hodně růží, půjčil si saxofon a natočil video kombinující skvělou romantickou písničku a jeho vlastní vyladěný Nissan Silvia S13 se zapálenými gumami. Zní to jako šílená změt nesmyslů, ale klobouk dolů, protože výsledek je super. Nechybí tomu romantika, kterou jistě jeho přítelkyně Michaela ocení, ale ani pořádná dávka stylu, kterou v obchodě s růžovými srdíčky vážně neseženete.

Tak pánové, pokud ta vaše láska doma trvá na tom, svatého Valentýna nějak oslavit, zkuste místo tradičního kina a čokolády sáhnout po něčem takovém. :)

Přidat komentář