Driftující máma, aneb Momkhana – video

Autor: Anina Russová - 20. 2. 2015


Jo, a pak že reklamy na obchod s obuví musí být nudné… Ani náhodou! Americký obchod s obuví Famous Footwear zadal svému marketingovému oddělení vyrobit spot, který bude opravdu extra, něco, co zaujme, a něco prostě úplně jiného. A protože my máme rádi, když se někdo nebojí věci dělat jinak a proti proudu, musíme vám výsledek jejich práce ukázat.

Ten, kdo tuhle reklamu vymyslel, bude s největší pravděpodobností fanda Kena Blocka, protože právě jeho Gymkhanami je spot insirována. Za volantem auta ale sedí máma od rodiny, a tak se klip jmenuje „Momkhana“. Ale nečekejte dámičku v jehlových podpatcích. Tahle mamka vyzvedne děti, ty se připoutají do závodních bezpečnostních pásů, nasadí helmu a jde se na věc. Jejich máma totiž umí upravenou Toyotu Siennu rozhodit jako málokdo. Pomáhá jí k tomu velká V8 pod kapotou, která by měla odhadem mít více než 500 koní, a také třeba hydraulická ruční brzda.

Tahle dáma to opravdu zvládá levou zadní a navíc dodržuje předpisy. No, jen se na to podívejte. takhle vypadá adept na mámu roku. :)

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru