O slovenských Woohoo Girls jsme vám už říkali. Jde o partičku sexy holek, které to s volantem umí lépe, než leckterý chlap. Navíc u toho skvěle vypadají. Uznejte sami, že to je vražedná kombinace. 🙂 Holky jsou skvělé, opanovaly si i Nurburgring a se svým BMW E30 upraveným pro drifty pálí gumy na počkání.

Jejich poslední video je podobně nápadné, jako ta předchozí. Jen se tentokrát nemůžeme zbavit dojmu, že Nina, tedy krásná blondýnka, která se vlastně pro drift už asi narodila, ze sebe zbytečně dělá něco, co jí nesedí. Ve videu totiž obuje podle svých slov boty od Christiana Loubutina a vyrazí s nimi driftovat. Pokud by vám to nic neříkalo, pak vězte, že jde o jedny z nejdražších a nejlegendárnějších bot na světě. Pro vysvětlení, tyhle botky se vyznačují červenou podrážkou a až nechutně vysokými podpatky a často i platformami.

Dotyčná má s největší pravděpodobností ve videu boty, které s nejsou originál – proč by někdo, kdo je v autě jako doma, dělal takovou hloupost? Navíc vzhledem k té platformě, stačí prostě opřít nohu o plyn a ani není potřeba řešit, jestli je v noze nějaký cit. Holky jsou skvělé, svou práci dělají bezchybně, tak proč ze sebe dělat něco tak hloupého. A proč tvrdit, že jde o pravé boty v hodnotě několika set dolarů, když vypadají, jako hodně jeté? Woohoo Girls by měly zůstat u toho, co jim jde skvěle, tedy u aut a boty přenechat jiným.