Jestli jste, pánové, někdy hledali definici „pořádné chlapské zábavy“, tak už hledat přestaňte. My ji pro vás teď máme!

Do jednoho videa se totiž dokonalou chlapskou zábavu a styl života podařilo nacpat americké heavy metalové kapele „Five Finger Death Punch“. Přiznám se, že kapelu neznám, a i tenhle hudební styl jde tak nějak kolem mě, ale videoklip mě k židli přišpendlil na celých 6 minut.

Five-Finger-Death-Punch-House-of-the-Rising-Sun-video

Video je k nové písničce „House of the Rising Sun“ tedy v překladu dům vycházejícího slunce. Do šesti minut videoklipu se téhle zatraceně tvrdé partičce podařilo vecpat vše od tvrdých chlapů, sexy holek, zbraní, mrtvol, mafiánů, rebelů až po luxusní auta. Tady si opravdu přijde na své nejen každý milovník hot rodů, ale také klasických mafiánských amerik a nesmyslně upravených klasik všeho druhu. Spálený benzín a nafta prolétavají výfuky rychlostí světla a písek se jen víří. Nejvíc mě dostal Dodge Rat Rod Turbo Diesel Cummins původně z roku 1928. Všechny Strany Zelených z celého světa se díky tomuto videu asi nějakou dobu nevyspí. 🙂

Ale co, je to prostě dobrý! No, uznejte sami, potřebujete snad k životu víc než skvělý káry, líbající se holky, spoustu peněz a kvanta, ale kvanta adrenalinu? Já myslím, že ne.