Velké pick upy jsou tak trochu naší slabostí. Hlavně ty osazené velkými benzínovými motory, které svým zvukovým projevem jasně dávají najevo, že tady nejde o žádné hračky. Dnes se budeme věnovat velkému Chevroletu Silverado, který je obzvlášť za oceánem hodně oblíbený.

Jeden šťastný majitel Silverada se rozhodl trochu poškádlit techniky z místního servisu Chevrolet. Přijel tam s tím, že mu auto vydává nějaké divné zvuky a jestli by byli tak hodní a společně s ním to nemohli projet a třeba přijít na to, co je to za divné zvuky, nějak zvláštně to prý píská. Jejich překvapené výrazy hned po rozjezdu jsou k nezaplacení.

On totiž majitel tohohle pick upu nemá tak úplně sériový kousek. Nechal si pořádně poladit svůj motor V8 o objemu 6.2 litru a dostal se prý až na výkon zhruba 650 koní. A to už je nějaká porce… Kompletní přepracování motoru včetně instalace dvou turbodmychadel má na starosti společnost Armageddon Turbo, kteří právě pro Silverado nabízejí několik stupňů úprav, přičemž výkonově se pohybují mezi 500 a 1500 koňmi.