A zase mám další důvod, proč být naštvaná z toho, že už mi dávno není třeba 8 let. Na internetu se totiž objevil dokonalý dárek pro všechny potomky pravých petrolheadů. Jde o „hračku“ s názvem „The Car Lover’s Engine Repair Set“, tedy v překladu něco jako sada na opravu pro všechny milovníky motorů. Jak už sám název napovídá, jde hračku v podobě přední části auta včetně motoru, světel, klaksonu i kol.

Společnost Hammacher Schlemmer shop, která tuhle báječnou záležitost uvedla na trh, tvrdí, že každý malý mechanik si může vyzkoušet výměnu oleje, jeho následnou kontrolu, výměnu svíček, testování motoru, výměnu vzduchového filtru či výměnu brzd. Navíc si pak může motor nastartovat, rozsvítit světla a třeba i zatroubit. Celé to funguje pomocí několika tužkových baterií, takže se dítku nemá co stát. Set je dodáván i se vším potřebným nářadím.

Uznejte sami, že lepší dárek k blížícím se vánocům asi neseženete. Tohle je prostě dokonalé a věřím tomu, že i leckterý tatínek u toho stráví dost času. 🙂 A já bych se mu ani nedivila…

Za cenu 120 dolarů, tedy v přepočtu asi 2500 korun, si myslím, že není co řešit. Objednávat můžete TADY. 🙂

the-car-lovers-engine-repair-set

the-car-lovers-engine-repair-set

the-car-lovers-engine-repair-set