Dokonalý autonábytek z americké dílny – foto + video

Od Anina Russová | 27. 4. 2015


Jestli je někde těžké se ve své profesi prosadit, pak je to podle nás Amerika. Obrovská země (sice) neomezených možností, ale přijít s něčím, co už nedělá někdo další, je těžké. A když už se tedy vrhnete mezi konkurenci, je potřeba být ve své práci zatraceně dobrý. My vám teď někoho takového, kdo uspěl, ukážeme.

Jmenuje se Jake Shelton a se svými kumpány vyrábějí autonábytek. Před pár dny jsem tu měli stoly, které vypadají jako rozpůlené Lamborghini, ale to, co dělá Jake, je přeci jen o pár stupínků výše. A dělá toho hodně. Židle, postele, stoly, sedačky i celé sety, které jen nevypadají, ale opravdu jsou vyrobené z automobilů. Většinou jde o americké klasiky, od Fordů až po Buicky.

O tom, že nejde o jen tak nějaký nábytek, kterých je na internetu spousty, svědčí i seznam jeho hvězdných klientů. Mezi ně se řadí Snoop Dogg, Tommy Hilfiger, armáda Spojených států nebo společnost vlastnící záoceánské lodě. Jestli bychom za něco opravdu rádi utráceli, pak je to přesně tenhle stylový nábytek!