Dodge Challenger je sám o sobě autem, které má dostatečně velké „koule“. Auto, které si můžete prohlédnout v galerii, je na tom ale ještě o trochu lépe. Dostalo totiž tuningový kit Liberty Walk, který ho pořádně rozšířil.

Tohle velké americké kupé se změnilo ze všech stran. Začneme-li z čelního pohledu, zaujme nás přední nárazník s výrazným spoilerem. Za ten chce Liberty Walk 980 dolarů. Na opačné straně auta si naopak můžeme všimnout křídla ve tvaru ne nepodobném kachnímu ocasu. Za to zaplatíte rovných 1000 dolarů.

Nejvýraznější je ale stejně rozšiřující kit, jenž sestává z nástavců blatníků s viditelnými nýty a z rozšiřujících nástavců prahů. To si Liberty Walk cení na 5780 dolarů.

Tohle auto dostalo navíc vzduchový podvozek s možností nastavení výšky, který je tou nejdražší součástí úpravy. Zaplatili byste za něj 7900 dolarů.

Úprava by však nebyla kompletní, kdyby tu zůstala původní kola. Ta by totiž byla nejen směšně malé, ale také trapně úzká. Na tomto autě jsou 20″ disky obouvající pneumatiky Pirelli.