Do kin míří komedie Baby Driver. Nabídne akci v rytmu Subaru Impreza WRX – video

Autor: Anina Russová -   16. 3. 2017


Vypadá to, že letos budou kina plná automobilových filmů, které bychom si neměli nechat ujít. Za pár měsíců se dočkáme osmého dílu Rychle a zběsile, třetího dílu kreslených Aut a také dokumentárního filmu, který mapuje život Bruce McLarena. K tomu vám dnes představíme film, který se jmenuje Baby Driver.

V hlavní roli se představí Ansel Elgort a vedle něj pak hollywoodské hvězdy Jamie Foxx a Kevin Spacey. Mimochodem, oba v roli záporáků. Režii si vzal na starost Edgar Wright, kterého můžeme znát z filmů Jednotka příliš rychlého nasazení nebo Soumrak mrtvých. A o co půjde?

Baby je jméno hlavního hrdiny, který má až neuvěřitelné řidičské schopnosti. Jenomže je využívá k tomu, aby spolupracoval s mafií. To se mu ale samozřejmě vymstí a to přesně ve chvíli, kdy najde holku svých snů. Trochu čitelné, ale trailer opravdu nevypadá špatně. Baby hlavně řídí červené Subaru Impreza WRX a zjevně mu to opravdu jde.

Podle prvních reakcí těch, kteří film už viděli, je to opravdu slušná podívaná, kterou táhne svým humorem Jamie Foxx a akční scény se Subaru. No, nic jiného vlastně nepotřebujeme. :)

Štítky: , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *