Dcera slavného rappera dostala velkolepý dárek k 16. narozeninám – video

Autor: Anina Russová - 4. 12. 2014


Amerika je opravdu zemí neomezených možností, a když máte štěstí a třeba jen znáte ty správné lidi, můžete být do konce svého života za vodou. Jako tahle čerstvě šestnáctiletá princezna, konkrétněji nevlastní dcera slavného rappera jménem Lil‘ Wayne. V Americe se šestnácté narozeniny slaví takřka jako plnoletost (můžete mít řidičák, alkohol pít nemůžete) a vždy je to velká party. Ale oslava téhle slečny byla přeci jen trochu lepší než je obvyklé. Zaměřil se na ní místní bulvární video plátek a trošku to probral.

Krom toho, že ji na narozeninách slavnou píseň „Happy Birthday“ zazpívala Nicki Minaj, dostala také hromadu opravdu drahých dárků. Mezi nimi ale rozhodně zazářily hlavně dva. V prvé řadě je to červené BMW X4 a v řadě druhé krásné bílé Ferrari 599 GTO.

Rodiče, ti vlastní i ti nevlastní, se prý jednohlasně shodli na tom, že je tahle slečna natolik zdatným řidičem, že tuhle italskou krásku ukočíruje. Tak snad to Ferrari přežije alespoň do dalších narozenin. Byla by ho škoda, zejména, když si vezmeme, že konkrétně těchto vozů bylo pro Americký trh vyrobeno pouhých 125 kusů. I mnohem zkušenější řidiči mají občas problém zvládnout stádo 670 koní, které 599 GTO produkuje. Tak gratulujeme a přejeme hodně šťastně ujetých kilometrů. :)

Štítky: , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru