Také milujete rychlé kombíky? Jsou praktické, ostré a navíc většinou vypadají skvěle. Zelená potvora od Brabusu v podobě Mercedesu-AMG C 63 S kombi se možná bude líbit jen někomu, ale účel praktičnosti a rychlosti plní beze zbytku.

Pod kapotou najdete 4.0litrový, dvakrát přeplňovaný vidlicový osmiválec, který standardně nabízí výkon 510 koní a točivý moment 700 Nm. Po zásahu úpravce, který poladil elektroniku a vyměnil turbodmychadla za výkonnější, se ale tyto hodnoty posunuly na konečných 650 koní a 820 Nm točivého momentu! Tento balíček úprav se nazývá Brabus PowerXtra B40S.

K tomu všemi přidali ještě sportovní tlumiče Bilstein a nová 20palcová kola. Ve finále umí tenhle rodinný rychlík akcelerovat z klidu na 100 km/h za 3,8 sekundy a díky odstranění omezovače rychlosti se při zrychlování zastaví až na 320 km/h.

Celek báječně doplňuje nový bodykit z uhlíkových vláken v dost agresivním vzhledu, který zvolená zelená barva lakování jen podtrhuje. Nám se tenhle zběsilý kombík líbí. A moc! 🙂