Velké množství cen potvrzuje, že kvalitou designu vytváří BMW Group zcela nové standardy. Například v anketě iF design award 2016, která je jedním z nejvýznamnějších ocenění za design, získal BMW Group Design 10 mezinárodně uznávaných cen.

Velké množství cen potvrzuje, že kvalitou designu vytváří BMW Group zcela nové standardy. Například v anketě iF design award 2016, která je jedním z nejvýznamnějších ocenění za design, získal BMW Group Design 10 mezinárodně uznávaných cen. Všichni vítězové z BMW Group, s výjimkou brýlí MINI AR Glasses 2014 a BMW 3.0 CSL Hommage R, získali své ceny v kategorii „Produkt“. Posledně jmenovaný vůz byl oceněn v kategorii „Profesionální koncept“, zatímco brýle obdržely „zlato“ za nejvyšší kvalitu. Ceny iF byly zveřejněny 26. února 2016 při příležitosti slavnostního ceremoniálu pro více než 1500 hostů v mnichovském centru BMW Welt.

Ceny iF design award 2016 získaly tyto produkty BMW Group:

Úspěchy také v GOOD DESIGNTM Award

BMW Group Design celkem osmkrát triumfoval také v rámci renomované a nejstarší udělované ceny za design: GOOD DESIGNTM Award. Již více než 65 let jsou oceňovány pokrokové a vizionářské produkty, které jejich designéři posunuli za obvyklé hranice. Všechny ceny, jež BMW Group získala, se řadí do kategorie „Transport“.

Ceny GOOD DESIGNTM Award 2016 získaly tyto produkty BMW Group:

Festival Automobile International v Paříži ocenil MINI Clubman

MINI Clubman nezískalo pouze cenu v anketě iF design award 2016, ale obdrželo také ocenění na Festival Automobile International v Paříži za nejlepší interiér roku 2015. Uvnitř MINI Clubman se propojuje sebevědomá elegance s kreativním a extrovertním charakterem. Hlavním rysem interiéru je lišta, která jej celý obepíná a vytváří dojem, jako by se vznášel v prostoru. Vše doplňuje důmyslně navržené osvětlení, vysoká kvalita použitých materiálů a působivě řešené detaily. Samozřejmostí je velké množství různých odkládacích prostorů.

Přečtěte si také:  Už žádné hlučné výfuky a prskání! Budoucnost velí jen zvuky z reproduktorů

adrian-van-hooydonk-BMW