Velmi krátká brzdná dráha na suché i mokré vozovce, velmi nízký valivý odpor a zároveň vysoký jízdní komfort při jízdě v terénu. To vše dle odborných testů zdobí letní pneumatiku pro SUV – Continental ContiCrossContact UHP.

Rychlá a bezpečná na asfaltu, spolehlivá v terénu

Tajemstvím úspěchu letní pneumatiky Continental ContiCrossContact je jak tvar samotného pláště, tak materiály, ze kterých je pneumatika vyrobena.

Dezén pláště nejenže poskytuje řidiči oporu v řízení při jízdě v přímém směru, ale také v zatáčkách (za skvělé držení stopy v zatáčkách vděčí pneumatika tuhým vnějším blokům a obvodovým žebrům).

Moderní směs, z níž je pneumatika vyrobena, pak zajišťuje vynikající přilnavost na vozovce a excelentní adhezi s nízkým valivým odporem.

Pneumatika ContiCrossContact UHP opět dosáhla nejlepšího výsledku „vítěz testu“. Testované pneumatiky měly rozměr 235/60 R18 W na voze Audi Q5. (časopis Auto Zeitung)

Celkové hodnocení pneumatiky ContiCrossContact™ UHP: „Vysoce doporučená“ (časopis Autobild)

Continental ContiCrossContact UHP se velmi dobře daří v nezávislých testech

Jak potvrdily nezávislé testy, Continental ContiCrossContact UHP dosahuje velmi dobrých výsledků i v terénu (jedná se o pneumatiku s označením A/T, tj. „all terrain“, jež jsou schopny jízdy přes kameny, písek a bláto. V porovnání s pneumatikami určenými čistě pro asfaltový povrch se „gumy“ s označením A/T chovají lépe i na sněhu).

Ať již hledáte náhradu za pneumatiky s označením H/W (highway/terrain), na nichž jsou malá a střední SUV standardně prodávána, či se jako majitel sjetých pneumatik s označením A/T poohlížíte po lepších „gumách“, než jsou ty současné, bez váhání v pneuservisu či na internetu sáhněte po pneumatikách Continental ContiCrossContact UHP.

Continental-ContiCrossContact-UHP