Co se stane, když budete chtít ukrást sošku z Rolls-Royce? – video

Autor: Pavel Srp - 6. 7. 2017


Soška Spirit of Ecstasy, která se na majestátních maskách chladičů vozů značky Rolls-Royce objevuje prakticky po celou dobu, by mohla být parádní trofejí některých nenechavců.

V dobách dávno minulých byla „Emily“, jak se dívce familiérně říká, na masce napevno (posledním modelem, který to tak měl, byl model Silver Shadow), teprve v osmdesátých letech na modelech Silver Spirit se dala soška schovat. Bylo to ale vlastně takové primitivní řešení. Sošku jste mohli zatlačením na její hlavu pouze zasunout do útrob masky. Stejně jednoduše se pak dala také vytáhnout. A to případné nenechavce jistě nemohlo nějak výrazněji odradit. To poslední modely to mají řešeno mnohem lépe. Nejen, že se Emily sama schovává po vypnutí motoru nebo zamčení auta, případně to lze udělat a nebo naopak „zakázat“ manuálně (v Menu a nebo samostatných tlačítkem v závislosti na konkrétním modelu), ale pokud ucítí tlak, rychlostí blesku se soška schová sama.

Zajímá vás, jak to vypadá? Pak se můžete podívat v přiloženém videu. Co se stane nám ukáže půvabná blondýnka na Rolls-Royce Wraith Black Badge.

https://www.instagram.com/p/BWIXNgcHAbX/

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru