Kdo by neznal slavnou gymkhanu z dílny Kena Blocka? Jeho šílená jízda „dveřmi napřed“ učarovala milionům lidí. Před kamerou mu to jde náramně, vzpomeňte si třeba na jeho parádní výjezd na Pikes Peak!

Není se tedy čemu divit, že Gymkhana, ale nakonec i Ken Block jsou pro mnohé inspirací. Někdo podobná videa dělá lépe, jiný hůře. Ale pak je tu ještě Jezza. Neexistuje na světě asi sarkastičtější a typicky „britsky humornější“ moderátor, který si málokdy drží vážnou tvář. Zesměšnit umí prostě všechno a všechny. Včetně sebe. A právě v tom je jeho jedinečný styl. 🙂

Je tedy jasné, že když se někdo takový pustí do parodie na Gymkhanu, bude to paráda. A také je! Jeremy Clarkson své video pojmenoval jako „Farmkhana“, protože se se zuřivým Subaru, které plive oheň prohání právě po jakési farmě. Jeden drift stíhá druhý, traktorista nechápe a slepičince létají všude okolo. Prostě přesně to, co byste od Jeremyho a jeho týmu čekali.

Druhé video, které Jezza vypustil do světa ukazuje, jak taková akční podívaná vzniká. Ano, v případě Jeremyho jde „jen“ o parodii, ale i tak nám toto video ukáže, že akční záběry jdou natočit i u stojícího auta a že ne vždy je všechno tak, jak vypadá. A jsme přesvědčeni, že podobně to bude mít i Ken Block.