Po rychlém konci oblíbeného Top Gearu se stále jen čeká na to, jak to dopadne s trojicí moderátorů. Ti nejen, že jsou bez práce, ale také se dost nudí, takže zásobují internet videi a fotkami ze svého, teď zrovna dost nudného života. krom toho se proslýchá, že BBC už zná náhradní moderátory pro Top Gear, který bude pod jejich taktovkou pokračovat dále.

Ale vypadá to, že se blýská na lepší časy! Tahle trojka nedávno zveřejnila neuvěřitelně dlouhou adresu www.clarksonhammondandmaylive.com a k ní i video, které pro vás máme. Obojí zve na zbrusu novou živou show právě ve stylu Top Gearu! Sice se tentokrát vyhnou České republice, ale jejich turné se alespoň přiblíží v rámci vystoupení v polské Varšavě. Podle výše zmíněných webových stránek se všichni můžeme těšit na pořádnou akci, ostrý humor a hlavně Křečka, kapitána Šneka a samozřejmě jejich nepsaného šéfa Clarksona, kteří nám všem už pořádně chyběli. Nebude to sice Top Gear, ani to nemůže být Top Gear, ale zcela jistě si pánové odpočali a jsou nabiti energií pro nové projekty.

Pokud byste se rozhodli do Varšavy vyrazit, dejte nám vědět. Zajímají vás vaše dojmy a názory na znovuzrození nejslavnější automobilové trojice všech dob.