Citroen v Paříži otevírá velký showroom DS WORLD

Autor: Pavel Srp - 1. 9. 2013


Po Šanghaji je na řadě Paříž! V ulici François 1er č. 33 se v listopadu otevírá DS WORLD PARIS. Stavba je momentálně v plném proudu, výsledkem bude za několik týdnů první showroom ve Francii, který bude plně věnovaný řadě DS značky CITROËN. Modelů této řady se ve světě prodalo již více než 370 000 kusů a DS WORLD PARIS bude dalším trumfem značky, kterým bude lákat nové zákazníky. Ti si zde budou moci zakoupit vůz DS a objednat zcela nové služby.

citroen-ds-wolrd-paris-01

CITROËN otevřel první showroom věnovaný řadě DS v březnu na Nanjing Road, nejprestižnější ulici čínské Šanghaje. Nyní připravuje otevření dalšího showroomu uprostřed tzv. pařížského zlatého trojúhelníku, jen pár kroků od avenue des Champs-Elysées, v čísle 33 ulice François 1er. Bude zde nabízet aktuální modely řady DS: CITROËN DS3, DS3 CABRIO, DS4 a DS5 včetně nejrůznějších doplňků pro jejich úpravu na míru.

Za secesní fasádou čekají na návštěvníky a milovníky modelů DS tři patra showroomu, který je ve Francii zcela ojedinělý. Ponoří se zde do světa, který je inspirovaný francouzským luxusem a současně se v něm odráží dědictví bájného modelu DS z roku 1955. Barvy, materiály, atmosféra, komfort, možnost mobilního připojení… Nic nebylo ponecháno náhodě. Cílem bylo vytvořit prostor, kde na návštěvníky bude čekat „prémiový“ zážitek. DS WORLD PARIS bude navíc místem otevřeným pro umělce a výtvarníky.

Se showroomem DS WORLD PARIS pokračuje CITROËN ve vytváření historie, která je ve světě automobilů jedinečná. Úspěšně vsadil na produktovou řadu nabízející výrazný styl, architekturu, zážitky a eleganci. Dodnes se ve světě prodalo již více než 370 000 modelů a značka se nehodlá s tímto výsledkem spokojit. Důkazem je DS WORLD PARIS, se kterým se veřejnost bude moci seznámit už za několik týdnů!

citroen-ds-wolrd-paris-02

Tisková zpráva/-PS-

Štítky: , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek