Citroën v rámci oslav 65 let dodávky 2CV Fourgonnette a 20 let modelu Berlingo nabízí oba úspěšné modely v novém hávu, speciálně určeném pro colette! V tomto slavném obchodu sídlícím na prestižní pařížské adrese 213 rue Saint Honoré je při této příležitosti k vidění malá flotila složená z jednoho speciálně upraveného kusu od každého modelu. Vozy mají nadčasové rysy dodávky a jsou vyvedeny v typické barvě butiku: #2CVcolette.

Obě značky, sdílející společné hodnoty, kterými jsou inovace a odlišnost, se setkávají ve společném prohlášení andré ♥ colette!

ANNIVERSAIRE 2CV F x BERLINGO x COLETTEA

Citroën se u příležitosti 65 let dodávky 2CV Fourgonnette a 20 let vozu Berlingo rozhodl spojit oba vozy do miniflotily upravené pro colette, známý obchod sídlící na adrese 213 rue Saint Honoré v Paříži. Tato spolupráce dvou francouzských značek, které spojuje jejich záliba v inovacích a odlišnosti, vedla k výrobě jedinečných vozů:

  • Objevují se u nich nadčasové rysy dodávky, jako je efekt vlnitého plechu u modelu Berlingo. Byla zvolena upravená verze s elektromotorem, která bude během kampaně brázdit Paříž a zajišťovat dodávky obchodu.
  • Logo Citroën, při této příležitosti v retro verzi, se objevuje v modrém odstínu, což je typická barva obchodu. Butik colette také získal při této příležitosti vintage logo. Autorem je umělec Steve Pitocco, který při jeho realizaci využil techniku ruční malby, která navazuje na tradici techniky prvních uživatelů.
  • Za provedením obou vozů stojí design centrum Citroën, jehož ředitel Alexandre Malval bděl nad každým detailem transformace „old to new“ u 2 CV Fourgonnette a „new to old“ v případě Berlinga.

ANNIVERSAIRE 2CV F x COLETTE gaucheB

V miniflotile se tak sešel průkopník mezi dodávkami se současným lídrem evropského trhu. Oba vozy lze shlédnout do konce dubna:

  • Elektrické Berlingo zajišťující dodávky pro colette.
  • Dodávka 2CV fourgonnette, umístěná před butikem na adrese 213 rue Saint Honoré v Paříži.
  • Na sociálních sítích obou značek se objevuje společný hashtag: #2CVcolette.

ANNIVERSAIRE 2CV F x COLETTE logoD