citroen-c4-cactus-c_series

Speciální edice „C-Series“ je po SUV C3 Aircross, kde se objevila v prosinci 2019, nyní k dispozici i u vozu Citroën C4 Cactus. Tato speciální průřezová edice podtrhuje charakter a pohodlí vozů a zdůrazňuje použité barvy a materiály a výbavu usnadňující pobyt na palubě.

Při pohledu zvenku si vůz C4 Cactus C-Series zachovává kultivovaný a elegantní design modelu C4 Cactus v kombinaci s balíčkem Pack Color Anodised Deep Red, který tvoří barevné prvky Airbump a barevné lišty mlhových světel. Přední dveře pod zpětnými zrcátky zdobí výrazné reliéfní logo „C-Series“.

Odstíny karoserie ​​ jsou jak střízlivé, tak elegantní, od bílé (Blanc Banquise nebo Blanc Perle Nacré) přes šedou (Gris Acier nebo Gris Platinium) po černou (Noir Obsidien), a vytvářejí 5 sladěných, originálních a elegantních kombinací.

Atmosféra uvnitř vozu je specifická pro speciální edici „C-Series“. Palubní deska z materiálu TEP Grey s popruhy a přezkami před sedadlem spolucestujícího, v nejčistší tradici světa zavazadel a cestování, je elegantní a příjemná. Ladí s dokonale komfortními sedadly Advanced Comfort s bílým prošitím a kontrastní červenou vodorovnou linií v horní části opěradel odkazující na barevné prvky exteriéru. Logo „C-Series“ na štítcích sedadel připomíná cestujícím exkluzivní charakter celé edice. Vpředu i vzadu vše doplňují specifické černé koberečky s červeným prošitím.

Test Citroën C4 Cactus Origins 1.2 PureTech (2019)

Verze „C-Series“, která vychází z elegantní a komfortní verze výbavy Feel, nabízí navíc:

  • výbavu, která posiluje komfort na palubě vozu C4 Cactus, zjednodušuje každodenní život a umožňuje klidné cestování. Tvoří ji elektrické sklápění zpětných zrcátek a výškové nastavování sedadel řidiče
  • tónovaná boční a zadní okna zvýrazňující ladný a propracovaný design vozu C4 Cactus

C4 Cactus C-Series přebírá úsporné a výkonné motory – benzínový PureTech a dieselový motor BlueHDi – používané u verze Feel: PureTech 110 S&S s manuální šestistupňovou převodovkou a BlueHDi 100 S&S také s manuální šestistupňovou převodovkou.

Citroën C4 Cactus C-Series je v České republice nabízen za následující ceny:

  • C4 Cactus C-Series 1.2 PureTech 110 S&S MAN6 nyní za akční cenu 394 900 Kč
  • C4 Cactus C-Series 1.5 BlueHDi 100 S&S MAN6 nyní za akční cenu 419 900 Kč