Citroën C3 Elle

Citroën C3 Elle doplňuje bílou barvu karoserie s růžovými akcenty

Autor: Tisková zpráva - 28. 2. 2018


Modelová řada Citroën C3 se rozšiřuje o novou speciální edici Elle. Tato moderní městská verze je určena pro všechny, kdo touží po stylovém a osobitém autě. Citroën C3 Elle, který je výsledkem partnerství s časopisem Elle, má karoserii v odstínu Bílá Banquise ve spojení se střechou v exkluzivním odstínu Sable. Při pohledu zvenku se C3 odlišuje rovněž novými barevnými prvky v odstínu „Cherry Pink“, speciální fólií na střeše a čtyřpísmenným nápisem odkazujícím na logo Elle. Další nové barevné prvky lze nalézt uvnitř vozu. Citroën C3 Elle je dodáván s šedým čalouněním s prošitím v odstínu „Cherry Pink“, a lemováním palubní desky ve stejném provedení. Citroën C3 Elle vycházející z verze výbavy Feel a nabízí celou řadu užitečných technologií, které zvyšují bezpečnost jízdy. V sérii má navíc mlhová světla, kola 16“ a elektricky ovládaná zadní okna. C3 Elle je k dispozici s benzínovým motorem PureTech 82 MAN a s dieselovými motory. V České republice je možné si vozy objednat od března, cena začíná na 299 900 Kč.

Citroën C3 začíná rok 2018 stylově. Nejprodávanější vůz značky Citroën, který se na trh dostal v listopadu 2016 a prodalo se ho již více než 230 000 kusů, zdůrazňuje svou ženštější stránku a představuje novou speciální edici Citroën C3 Elle. Tento elegantní, stylový a městský vůz je koncipován v duchu časopisu Elle, který je měřítkem ve světě módy a udávání stylu. Citroën je partnerem magazínu Elle v rámci Fóra Elle Active.

Citroën C3 je univerzální městský vůz s výraznou osobností, který je ve svém segmentu jedinečný svým tvarem a odvážným stylem. Speciální edice C3 Elle tyto charakteristické vlastnosti ještě prohlubuje a značka očekává, že takto přitažlivost modelu C3 ještě více posílí. Zákazníci C3 oceňují především technologie a možnosti úprav na míru.

Stručně řečeno Citroën C3 Elle nabízí:

  • Odstín karoserie Bílá Banquise spojený již v základní výbavě s exkluzivní dvoubarevnou střechou v odstínu Sable, lesklá černá vnější zpětná zrcátka a zcela nové barevné prvky v odstínu „Cherry Pink“, které se objevují na lištách kolem mlhovek, kolem prvků Airbump a na lepicích fóliích na zadních postranních okénkách
  • Štítek se jménem partnera „ELLE“ na předních dveřích a speciální provedení střední části střechy (za příplatek), které podtrhují potenciál personalizace exteriéru
  • Vzhled interiéru ladící s exteriérem, použití stejného odstínu „Cherry Pink“ u podšití šedě melírovaných sedadel a na liště kolem palubní desky
  • Řada výkonných a úsporných motorů, jak benzínových PureTech, tak dieselových Blue HDi
  • Příkladný komfort, díky němuž je každá cesta příjemným zážitkem
  • Ceny začínající na 299 900 Kč a 5 let záruky v ceně
Přečtěte si také:  Francouzi představují další stylovku. Citroën C4 X zaujme už na první pohled designem

Setkání dvou světů udávajících trendy

Citroën C3 Elle se v souladu s mottem značky „Inspired by You“ obrací na zákazníky, kteří hledají moderní osobitý vůz nabízející odvážný design, komfort a moderní technologie.

Citroën C3 Elle se inspiroval aktivními ženami a jejich životním stylem, je to svěží, barevný vůz, z něhož čiší energie. Tato speciální edice je výsledkem spolupráce dvou skvělých francouzských značek, které spojují stejné hodnoty elegance, optimismu a snahy zjednodušovat každodenní život. Moderní a dynamická C3 je ideálním vozem, chcete-li si užít město stylově a energicky.

Tyto hodnoty Citroën sdílí se značkou Elle v rámci společného partnerství. Dalším aspektem této spolupráce je Fórum Elle Active, jehož cílem je zlepšit postavení žen na trhu práce. Na tuto akci byla loni v březnu pozvána i generální ředitelka společnosti Citroën Linda Jackson.

Ženská elegance

 Praktický kompaktní pětidveřový vůz s pěti dveřmi s ne příliš velkou délkou (399 cm) si zachovává velkorysé křivky a grafický podpis, což z něj činí trendový model s jedinečnou osobností, kterou ještě posiluje silný potenciál personalizace Pack Color „Elle“.

Navenek se Citroën C3 Elle prezentuje ve dvoubarevné verzi, kterou si vybírá 60 % kupujících C3. Střecha v odstínu Sable je exkluzivním prvkem této speciální edice. Již v základní verzi je vůz opatřen karoserií v odstínu Bílá Banquise a leskle černými vnějšími zpětnými zrcátky. Dále jsou k dispozici čtyři další odstíny karoserie: Černá Perla Nera, Sable, Šedá Platinum a Šedá Aluminium a druhá varianta střechy: Černá Onyx.

Citroën C3 Elle je nabízen s koly 16″ s možností objednání litých kol (příplatková výbava), eloxované barevné prvky v odstínu „Cherry Pink“ se objevují i na lištách kolem mlhovek, kolem prvků Airbump a na lepicích fóliích na zadních postranních okénkách.

Vzhledově upoutá na voze Citroën C3 Elle i specifický grafický prvek na střeše s barevnou lištou a hliníkový znak složený ze 4 písmen odkazující na slavný ženský časopis, který je umístěný na obou předních dveřích.

 Kabina vozu Citroën C3 Elle je pojat nově, ve stylu „Elle“, který posiluje soulad mezi zpracováním barev a materiálů interiéru a exteriéru. Tým designérů vedla Hélène Veilleux, která ve společnosti Citroën řídí oddělení barev a materiálů. Interiér je inspirován nábytkářstvím a cestováním, je propracovaný, s vysokou úrovní kvality, hlavice řadicí páky a volant mají kožený povrch. Horizontálně koncipované čalounění sedadel je v odstínu Šedá Curitiba s prošitím v odstínu „Cherry Pink“, šedá palubní deska s lištou rovněž v eloxovaném odstínu „Cherry Pink“ podtrhuje pocit pohodlí a prostornosti. Přední i zadní koberečky jsou opatřeny lemovkou „Cherry Pink“ a štítkem „ELLE“.

Přečtěte si také:  43. týden přinesl 10 nových svolávacích akcí. Do servisu musí i auto s namontovaným nesprávným brzdovým pedálem

Program Citroën Advanced Comfort

Citroën vytvořil ve voze řady C3 Elle velmi pohodovou atmosféru pro všechny, kdo se chtějí na palubě vozu C3 cítit jako doma. Ihned po nastoupení získáte pocit pohody díky vizuálně i reálně pohodlným sedadlům. Citroën C3 Elle nabízí důmyslné velkorysé úložné prostory včetně odkládací schránky před sedadlem spolujezdce o objemu 6,25 litru a zavazadlového prostoru o objemu 300 litrů.

Speciální edice Citroën C3 Elle, který vychází z nejvyšší verze výbavy Feel, je standardně vybavena řadou užitečných technologií, které usnadňují řidiči život a přispívají k bezpečnější jízdě. V rámci příplatkové výbavy je k dispozici: dotykový 7″ displej, Citroen Connect rádio + 6x repro, automatická klimatizace, el. vyhřívaná a sklopná vnější zpětná zrcátka, parkovací asistent, panoramatická střecha a litá kola 17“.

Účinné motory

C3 je zárukou pohodlí a radosti z řízení. Vůz odfiltrovává veškeré nerovnosti a hluk z okolí a posádka se v něm cítí jako v bavlnce. Speciální edice Citroën C3 Elle je v nabídce s výkonnými a úspornými motory.

Zákazníci mají na výběr benzínový motor PureTech 82 MAN a nebo dieselový motor BlueHDi o výkonu 75 i 100 koní s manuální převodovkou.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek