Citroen-Berlingo-International-Van-of-the-Year (1)

Citroën Berlingo Van získal ocenění „International Van of the Year 2019“

Autor: Tisková zpráva - 19. 9. 2018


Nový Citroën Berlingo Van získal na Mezinárodním veletrhu užitkových vozidel v Hannoveru prestižní ocenění „International Van of the Year 2019“.

Berlingo, jehož se prodalo více než 1,5 milionu kusů, tuto cenu získává již podruhé, poprvé ji získalo v roce 1997. Současná třetí generace modelu Berlingo byla oceněna za pozoruhodné inovace v oblasti komfortu a technologií, které nikterak nesnižují jeho funkčnost.

Nový Citroën Berlingo Van, který je zcela věrný sloganu užitkových vozidel Citroën „Inspired by Pro“, se přizpůsobuje potřebám všech profesionálů a jejich způsobům využití vozu. Nabízí jedinečný tvar ve dvou variantách (M a XL) a využívá nejlepší know-how značky v oblasti komfortu a bezpečnosti, výsledkem je 20 technologií podpůrných prvků řízení a 4 technologie z oblasti konektivity. Nový Citroën Berlingo Van, který získal toto prestižní ocenění, je již k dispozici na objednání ve Francii a do prodejní sítě dorazí v posledním čtvrtletí roku 2018.

„Značka Citroën je hrdá na to, že nový Citroën Berlingo Van opět získal prestižní titul „International Van of the Year 2019“. Toto ocenění je svědectvím toho, jaký vývojový skok z pohledu výkonů a funkcí udělala třetí generace modelu Berlingo, a ukazuje relevantnost nabídky Citroën v segmentu dodávek. Tento úspěch rovněž zdůrazňuje fakt, že značka je odedávna v segmentu užitkových vozů přítomna a pokračuje v dlouhé „success story“ vedoucí od dávného modelu 2 CV Fourgonnette, l´Acadiane nebo Type H po dnešní model Jumpy nebo Nové Berlingo Van. Moderní užitkový vůz určený pro nejrůznější použití je věrný podpisu značky „Inspired by Pro“. Tento bestseller užitkové řady Citroën posílí dynamiku LUV značky v Evropě. V první polovině roku jsme zaznamenali růst nově registrovaných vozů o 10,6 %, tedy dvakrát více než vykazuje trh s LUV,“ říká Linda Jackson, ředitelka značky Citroën.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru