Asi už víte, že japonská tuningová firma Office-K je “tak trošku jiná”. Možná zvláštní, dalo by se říct. Jejich úpravy jsou lehce šílené a poněkud excentrické, ale na velké množství zákazníků to prostě platí. I tak se nemůžeme zbavit dojmu, že by se přeci jen měli vyhýbat podobným úpravám takových aristokratů jakými jsou vozy Rolls-Royce.

Jejich posledním počinem je totiž úprava Rolls-Royce Wraith. A i když je z celé rodiny modelů automobilky ten nejmenší, už jen skvělý motor V12 pod kapotou nikoho nenechá na pochybách, že tohle žádný prcek není. Objem 6.6 litru, kterému s dýcháním pomáhají dvě turba, svému majiteli nabízí výkon 630 koní a točivý moment 800 Nm. Potud by bylo vše v pořádku.

Jenže v Office-K se rozhodli jednomu takovému bílému krasavci dodat pořádnou porci zlata a maličko mu pozměnit kabátek bodykitem od Wald International. Když už pak máte pocit, že to nejhorší je za vámi, uvědomíte si, že jsou tu kola. Ta neskutečně nevkusná kola. Určitě by něčemu slušela, ale Wraith na nich vypadá dost příšerně. Jde o 24 palcové kousky v provedení bílá a zlatá, kterým se říká DRE-M a na svědomí je mají Forgiato Wheels.