V Číně se dnes kopíruje prakticky vše. Je to smutné, může nás to štvát, ale faktem je, že je prostě jednodušší a levnější něco „obšlehnout“ než dlouze a složitě vymýšlet a testovat vlastní produkt. A netýká se to jen automobilového průmyslu. I my jsme na světových autosalonech takové „špiony“ pozorovali a je to až humorná podívaná.

Ale číňané z nějakého důvodu rádi kopírují také filmovou tvorbu a nebojí se ani těch největších a nejznámějších děl, třeba filmů o slavém agentovi Jejího Veličenstva Jamesu Bondovi, protože v Číně se chystá natáčení jeho takového remaku. Nemají prý chybět skvělé akční scény, spousty vážných debat a hlavně nemá chybět Aston Martin a sličná slečna.

Ale protože jsme v rozjařené číně a ne v tradiční Velké Británii, Aston Martin nebude šedivý, černý nebo podobně „nudný“. Číňané ho polepili do zářivé růžové barvy a obuli mu stejně barevná kola. Přijde vám to snad k někomu jako je James Bond neuctivé? Tak to si počkejte na čínskou „Bond Girl“. Ta bývá v původním filmovém podání skvělá, sexy, uhrančivá a velice schopná a chytrá. V Číně však vedle růžového Astonu stojí něco, co připomíná lehkou divu. Každopádně se jmenuje Aime Zhang Xi a spíše než herectví se věnuje plus size modelingu (také marně hledáte ty plus size?). Měří 170 centimetrů a váží 48 kilogramů a její míry jsou 88-64-90.

Přečtěte si také:  Formule 1 má pro rok 2021 nové bezpečnostní vozy. Kombinuje Mercedes-AMG a Aston Martin

Asi nemůžeme čekat žádné velké zázraky, ale ač růžovou barvu mám mezi oblíbenými, tohle už je i na mě moc…