Guangzhou Automobile Group Motor bude v Evropě debutovat premiérovým představením zcela nového SUV GS5 na Pařížském autosalonu.

120 let starý Pařížský autosalon otevírá své brány pro veřejnost 4. října na pařížském výstavišti Porte de Versailles. Výstava roku 2018 je zcela unikátní, jelikož se zde poprvé objeví čínská automobilová značka Guangzhou Automobile Group Motor (GAC Motor), která se Pařížského autosalonu zúčastní poprvé. Je to také jediná čínská automobilka, která v letošním roce v Paříži vystavuje.

Společnost GAC Motor představí své modely, které jsou vyrobeny s 10letou zkušeností s inovativním a kreativním vývojem. K modelům, které společnost GAC Motor v Paříži představí, patří nejlépe prodávaný vůz GS4, luxusní SUV GS8, první minivan GM8 a sedan GA4. Navíc na tiskové konferenci a světové premiéře GAC plánuje představit nové SUV GS5.

Evropa hraje ve vývoji společnosti GAC Motor důležitou roli od počátku jejího založení. V roce 2014, při 50. výročí založení diplomatických vztahů mezi Čínou a Francií cestovala flotila Euro-Asia vozů GS5 společnosti GAC Motor z Kantonu do Paříže. V letošním roce se společnost GAC Motor vrací do Paříže s aspiracemi stát se „světovou značkou a globální společností”, která oficiálně zahajuje zcela novou cestu.

Jako lídr automobilového průmyslu v Číně se společnost GAC Motor stala vlivným modelem pro čínské automobilky. Roční objem prodeje vzrostl z 17 000 v roce 2011 na 500 000 v roce 2017, přičemž průměrná roční složená míra růstu činila 75 %. Společnost zahájila činnost v 15 zemích, dokončila výstavbu zámořských center výzkumu a vývoje a obchodních platforem a zároveň vystavovala uznávané produkty své značky na prestižních mezinárodních automobilových výstavách.

Autosalon v Paříži je pro společnost GAC Motor perfektním místem, aby zde představila své výrobky a značku. Po úspěšném debutu na Pařížském autosalonu se společnost bude snažit vybudovat silný obraz značky v Evropě, což je velký krok směrem k cíli budování světové značky a globální společnosti.

This year, we're making a glory leap with our high-performance vehicles from Canton Tower in Guangzhou, China to the…

Zveřejnil(a) GAC Motor dne Středa 26. září 2018

GAC Motor is making its official debut in the city of love, Paris. Excited to announce that our world-class vehicles…

Zveřejnil(a) GAC Motor dne Úterý 25. září 2018