2019-nissan_juke

Čím překvapuje nový Nissan Juke? Kromě designu je to prostor!

Autor: Komerční sdělení -  Foto: Nissan - 25. 5. 2022


Nový Nissan Juke již nějakou dobu brázdí silnice a ukazuje se v tom nejlepším světle. Toto coupé rozhodně patří k nejvýraznějším crossoverům na trhu, a to nejen co se týče designu. Juke je zkrátka skvělý kousek, který zaujme na první pohled. Jeho elegantní aerodynamika zajišťuje ekonomickou úspornost a příjemně tichou jízdu. Čím ale ještě překvapuje?

Nissan Juke – crossover, který zaujme na první pohled

Design exteriéru nového Nissan Juke je jednoduše nezapomenutelný. Ostré linie, dramaticky tvarovaná světla, 19palcová litá kola, dynamický styl, mřížka chladiče ve tvaru V a lichoběžníkový spoiler. To je jen malý výčet vzhledových vlastností, kterými se Juke odlišuje od své konkurence.

Přečtěte si také:  Nissan nechává nahlédnout do točícího se motoru modelu 400Z. Dal mu průhledné kryty

Pokud vás nezaujme zvenčí, jistě na něm oči necháte při pohledu dovnitř. Interiér nového Nissanu Juke je totiž zaměřen na řidiče. Posaďte se a vychutnejte si jízdu ve sportovním kupé, které přináší moderní technologie na dosah ruky. Tvůrci dodali interiéru vozu na exkluzivitě, a to pomocí stylových barev, látek nebo koženého čalounění či Alcantary.

2019-nissan_juke-interier

Lehčí, aerodynamický a prostornější

Juke dokonce mezigeneračně vyrostl, výrobce navíc uvádí, že je až o 23 kg lehčí. Díky navrženým tvarům má také lepší aerodynamiku, a je tak úspornější a příjemně tichý. Většina uživatelů však oceňuje především prostor, který tento crossover nabízí.

Přečtěte si také:  Svolávací akce za 15. týden 2023 se týkají hlavně airbagů Takata. Do servisu musí desítky aut

Zaujme vás zejména kufr, který nyní poskytuje 422 litrů, což je v porovnání s 345 litry od jeho předchůdce velký rozdíl. Ve voze dokonce přibylo o 6 cm více místa pro nohy a o 1 cm více pro hlavu. Juke je zkrátka navržen tak, aby odpovídal vašemu životnímu stylu. Je prostornější a pojme více nákladu než kdy dřív.

2019-nissan_juke-zadek

Vyzkoušejte si Nissan Juke zdarma během testovací jízdy v Auto Jeremiášova a na vlastní kůži zažijte dynamickou, a současně tichou jízdu v tomto mimořádném crossoveru. Předváděcí vozy mají plně k dispozici, stačí nasednout a můžete se vydat za dobrodružstvím.

Štítky: , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *