Klaním se nápadu marketingového oddělení Lexusu za reklamu, kterou pro vás dnes máme. Je tak jiná a založená na tak jednoduchém nápadu, že prostě musí zaujmout. Nás tedy rozhodně.

V reklamním spotu automobilka představuje svou horkou novinku, konkurenta BMW M4, Lexus RC F jako dokonalý vůz k vyrábění klasických donutů. Jenomže celý spot začíná tím, že jakýsi kravaťák začne mluvit o nudné „zlaté nabídce Lexusu“. Celé to vypadá, jako reklama před videem, kterých je youtube plné, takže jako obvykle jsme čekali, až nám uteče čas do doby, kdy nudné tlachání budeme moci přeskočit jediným kliknutím. To, že to byla chyba, se ukázalo vlastně až na konci. Víc prozrazovat nebudeme a necháme jen na vás, zda zlatou nabídku přeskočíte nebo ne. 🙂

A ještě malé připomenutí. Sportovně střižené kupé Lexus RC F je nejspíš posledním vozem, který má pod kapotou klasickou nadupanou atmosférickou V8 o objemu 5,0 litru s výkonem 335 kW/456 koní a točivým momentem 520 Nm. Výkon se bude prostřednictvím automatické osmistupňové převodovky přenášet výhradně na zadní kola.