Aby se lidé proslavili, dělají různé věci. Rob, protagonista z přiloženého videa, původně takhle slavný asi být nechtěl, ale jeho video si žije vlastním životem. Až se na něj podíváte, pochopíte proč…

Bob se totiž rozhodl, že natočí průběh výměny ofuků topení u Ferrari 360 Modena. I když to zní jako hračka, opak je pravdou. Proto, abyste ofuky od topení vyndali a vyměnili, musíte buď odmontovat celou palubní desku nebo vyndat přední okno. Rob se rozhodl pro tu druhou variantu, už jen proto, že přední okno už mělo něco najeto a jeho Ferrari si prý nové zaslouží. Objednal si za 3 200 dolarů (76 800 Kč) nové čelní sklo a rozhodl se, že výměnu ofuků za 75 dolarů (1800 Kč) natočí a trochu okoření.

Video začíná tím, že vyveze Ferrari ven, vynese krabici s oknem a začne povídat. Poté, co představí sebe i auto, vezme baseballovou pálku a staré okno, které je stále na autě, rozbije. To proto, aby byl jasný důvod k výměně. No, ale jaksi si zapomněl překontrolovat, jestli je nové okno v krabici v pořádku. Až poté, co se s pálkou pustil do skla, tu krabici otevřel a zjistil, že nové sklo je prakticky na kaši. Na jeho reakci se pak podívejte sami, ta prostě nejde interpretovat.