Chris Evans v „novém“ Top Gearu končí

Autor: Pavel Srp - 5. 7. 2016


Netrvalo dlouho a mezi novými moderátory britského televizního pořadu Top Gear to začalo pořádně vřít, zejména mezi Chrisem Evansem a Mattem LeBlancem. Výsledkem je fakt, že právě Chris Evans na twitteru oznámil, že v Top Gearu končí.

Tento krok učinil Evans možná také proto, že se na jeho hlavu snášela ze všech možných míst kritika, že svou moderátorskou roli v Top Gearu prostě nezvládá. Přitom jde o velkého milovníka i sběratele aut, který o nich ví opravdu mnoho. Možná právě to, že (nejen jemu) chyběla ta správná chemie, kterou mělo předchozí trio Clarkson, Hammond a May, je důvodem jeho odchodu. Celkově nebyla poslední série původně velmi oblíbeného pořadu příliš kladně hodnocena pro svoji nápadně nucenou podobnost s původními moderátory. Ti noví byli tak nějak bez šťávy, bez těch správných emocí.

Uvidíme, jestli jsou to konečné změny mezi hlavními účinkujícími a nebo jestli se do nové, již 24. sezóny dočkáme ještě nějakých. Aktuálně v týmu zbývá pětice moderátorů včetně jednoho nemluvného ochočeného závodníka (na přiložené fotografii zleva): novinář Rody Reid (jediný člověk z lidu, který prošel otevřeným konkurzem), závodnice Sabine Schmitz, herec Matt LeBlanc, rozhlasový moderátor Chris Evans, novinář Chris Harris, legenda F1 Eddie Jordan a Stig.

Objevila se také navíc zpráva, že Chrise Evanse vyšetřuje policie. Důvodem má být jakýsi sexuální delikt z devadesátých let minulého století. Další informace však neznáme.

top-gear-2016-reid-schmitz-leblanc-jordan-stig

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru