test-2022-mercedes-benz-c220d- (6)

Chcete zaujmout na Tinderu? Vyfoťte se s Mercedes-Benzem třídy C nebo s Range Roverem Sport

Autor: Radim Plachý - Zdroj: Click4Reg - Foto: Pavel Srp - 18. 2. 2023


Přemýšlíte, u jakého auta byste se měli vyfotit, abyste na Tinderu co nejvíce zaujali protějšek? Na to vám teď odpovíme, podívala se na to totiž britská společnost Click4Reg.

Průzkum udělala britská společnost Click4Reg, která se zaměřuje na registrace vozidel a registrační značky, mezi muži i ženami a zjistila, že muže nejvíce zaujme, pokud se žena vyfotí s Range Roverem Sport (71% úspěšnost seznámení), a ženám se naopak líbí muži s Mercedes-Benzem třídy C (72,6% úspěšnost seznámení). Jakmile budete vyfoceni s těmito auty, je tu větší pravděpodobnost, že vám ženy dají „like“. Fotit byste se naopak neměli s Nissanem Micra (54% úspěšnost), Hyundai i10 (52,3% úspěšnost) a Toyotou Yaris (50,3% úspěšnost).

A jak průzkum probíhal? Muž a žena byli pořád stejní, měnila se jim jen auta. Společnost Click4Reg vždy nahrála fotku muže i ženy s jedním autem. Pak začala hledat protějšek,přičemž vždy po svých 300 „swajpnutích“ doprava („like“), což znamená „ano, chci se s tebou seznámit“, auto vyměnila. Na fotce byl tedy opět původní člověk, ale už s novým autem.

auta_na_tinderu
Zdroj: Click4Reg

Pokud jste muž a nemáte Mercedes-Benz třídy C, pak to můžete zkusit s Range Roverem Sport, který byl na druhém místě, nebo s BMW řady 3, Audi A3 či Volkswagenem Polo, které byly na dalších místech. Pokud jste naopak žena a nemáte Range Roverem Sport, zkuste se vyfotit u Audi A3, Volkswagenu Polo, Mercedes-Benzu třídy C anebo Fiatu 500.

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru