Před pár týdny byl i v našich kinech představen americký akční film s názvem Baby Driver. Mluvilo se o něm ale už nějakou dobu předtím a vypadá to, že mluvit se o něm bude dál. Přes první spekulace je z tohoto filmu velmi úspěšný počin, který chválí jak filmoví kritici, tak automobiloví fanoušci. Není se čemu divit, obsazení filmu je povedené, akční scény vypadají reálně a vychvalován je také soundtrack k filmu.

Pokud patříte mezi fanoušky této akční podívané, pak pro vás máme dobrou zprávu. Můžete si totiž pořídit to báječné, krvavě rudé Subaru WRX. Právě s ním Baby ve filmu zvládá všechny extrémně náročné kaskadérské a akční scény a nutno říct, že mu to jde opravdu dobře.

Však to také není tak úplně obyčejné WRX… Pro potřeby filmu byla odpojen hnací pohon přední nápravy, ta zadní dostala jiný samosvorný diferenciál, původní turbodmychadlo nahradilo to z WRX STI a to rozhodně není vše. 

Na koupi auta, které je vystaveno na aukčním serveru eBay, ale máte už jen pár dní. A cena? Není zrovna lidová, ale je potřeba přihlédnout k tomu, že jde vlastně o dnes už filmovou klasiku. Aukce končí v sobotu a do té doby se může cena ještě změnit.