subaru-STI-hodinky-1

Chcete si udělat čistokrevnou Subaru radost? Do Česka míří unikátní edice hodinek STI

Od Anina Russová | 14. 2. 2020


Co se vám jako první vybaví, když se řekne STI? Předpokládáme, že Subaru, konkrétně asi WRX STI. Smutné ale je, že s tímhle autem jsme se už před časem museli v Evropě rozloučit. Těžko říct, jestli japonská automobilka někdy ještě do světa vypustí jeho plnohodnotnou náhradu, ale vzhledem k tomu, že se její směrování ubírá k elektrifikaci, a předpisy ohledně emisí jsou stále přísnější, obáváme se, že nikoliv.

Subaru WRX STI tu už s námi sice není – a my jsme rádi, že jsme se za jeho volant několikrát posadili – ale přesto si část STI můžete koupit. Divize Subaru Technica International totiž představila zbrusu nové řidičské hodinky.

Óda na radost aneb poslední rozloučení se Subaru WRX STI (2018)

Ale pozor, jde o limitovanou edici, takže si musíte pospíšit. Pro celý svět Subaru připravilo 300 kusů, v Česku jich půjde do prodeje jen 15. Hodinky mají mechanicko-automatický strojek s ručním vinutím, vyrobeny jsou z titanu a mají safírové sklo s antireflexní povrchovou úpravou. Samozřejmě jsou vodotěsné, konkrétně do 50 metrů a jejich hmotnost je jen 135 gramů. Pomyslnou třešničkou na dortu je logo STI, bez něj by to ani nešlo.

Za hodinky zaplatíte 22 020 Kč. Koupit je můžete zde.